Vrácení zboží

Máte právo vrátit zboží (nenošené boty ideálně v originální krabičce) bez uvedení důvodu, a to do 14 dnů od jeho převzetí. Během této lhůty je nutné odeslat odstoupení od kupní smlouvy (ke stažení zde, stačí emailem, může být vypsané i ručně podle vzoru v odkazu). Zboží musí být navráceno do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

 

Jak zboží vrátit:

1. poštou na adresu Naďa Tereshchenko, Kníničská 127, 66481 Ostrovačice.

2. Zpětnou zásilkou Zásilkovny - stačí na podacím místě nahlásit ID eshopu V pavučině (90478699), obsluha podacího místa vytiskne štítek, nalepí ho na zásilku s vraceným zbožím a předá potvrzení o převzetí zásilky. Tato služba je placená, z hodnoty vraceného zboží bude odečtena částka 47 Kč. Platí pro ČR, ze zahraničí je cena za službu od 59 Kč výše.

 

Boty buď vyměníme za jiné, nebo jsou vráceny peníze (kupní cena bot plus náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží, toto neplatí v případě částečného vrácení zboží), a to opět do 14 dnů. Vy nesete pouze náklady spojené s navrácením zboží (buď dle ceníku České pošty, nebo 47 Kč za zpětnou zásilku Zásilkovny).

Při objednávce zboží (po započtení případných slev) v hodnotě nad 2000 Kč je doprava zdarma, a to dopravcem Zásilkovna. V případně částečného vrácení zboží a poklesu celkové hodnoty pod 2000 Kč je cena za dopravu odečtena od hodnoty vraceného zboží.